14 жовтня 2018 р.

Вітання чернігівського міського голови з Днем захисника України

Від імені територіальної громади міста Чернігова прийміть щирі вітання з державним святом – Днем захисника України!

Вважаю це свято справжнім виявленням українського духу, мужності та багатовікових військових традицій.

За свою історію українцям багато разів доводилось відстоювати власний суверенітет, тож в нашому суспільстві глибоко вкорінена повага до тих, хто збройно захищає свій рідний край та Україну.

Символічно, що День захисника України протягом останніх п’яти років відзначають одночасно з Днем Українського козацтва та християнським святом Покрови Пресвятої Богородиці, під захистом якої свого часу козаки вирушали у славні походи. Адже саме на козацьких традиціях, їх честі, винахідливості та військовій майстерності виховувались багато поколінь оборонців України.

З нагоди свята бажаю всім здоров’я, затишку у родині і сил у високому покликанні служіння Українському народові.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко