П’ятниця 16 листопада 2018 р. 12:04 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Матеріали на конкурс громадських проектів щодо дітей і молоді приймаються до 30 листопада

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради повідомляє про продовження терміну прийому матеріалів на конкурс проектів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста Чернігова. Конкурс проводиться в рамках реалізації Програми «Молодь міста Чернігова на 2017-2020 роки».

Матеріали на конкурс приймаються за напрямком «Заходи із військово-патріотичного та національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста» з обсягом бюджетного фінансування до 10 тис. грн.

Термін подачі заявок (за затвердженою формою) приймаються до 17:00 год 30 листопада 2018 року за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 9, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.

Додаткова інформація за телефонами: 774-000, 774-134 (Управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради) та ел. скринька: molod@chernigiv-rada.gov.ua.

Документація конкурсу та форми для заповнення

За інформацією Управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради

02 листопада 2018 р.