15 листопада 2018 р.

Чернігівське підприємство отримає компенсацію за участь у міжнародній виставці

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 листопада затверджено суму компенсації за рахунок коштів міського бюджету коштів приватному підприємству «Кіт і Пес».

Відповідно до рішення виконкому, вказане підприємство отримає 50 тисяч гривень за участь у міжнародному виставково-ярмарковому заході - «Сhinese International Pet Show 2018», м. Гуанчжоу, Китай (27-30 вересня 2018 року).

Підприємтсво експонувало продукцію чернігівського виробника ТОВ «КОЛЛАР КОМПАНІ», що випускається під торговими марками ТМ COLLAR, ТМ PULLER, ТМ Liker, ТМ Flyber, ТМ Airy Vest.

Подібна форма підтримки бізнесу передбачена Програмою підтримки малого та середнього підприємництва у м. Чернігові на 2017-2020 роки.

У 2018 році це вже третє підприємство, яке отримує таку компенсацію із міського бюджету.

На фото: експозиція товарів компанії під час Сhinese International Pet Show 2018