Четвер 20 червня 2019 р. 18:39 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

До уваги водіїв: перекриття руху по вул.Милорадовичів та вул.Менделєєва

Як відомо, в Чернігові тривають роботи по з реконструкції самопливного каналізаційного колектору діаметром 600 мм по вул.Шевченка, Олександра Молодчого від буд.№48 по вул.Шевченка до перехрестя вул.Олександра Молодчого з вул. Савчука в м.Чернігові.

У рамках робіт передбачена заміна каналізаційного колектору по вул. Милорадовичів поруч з перехрестям вул.Шевченка та по вул.Менделєєва поруч з перехрестям вул.Шевченка.

У зв’язку з чим, для виконання цих робіт цілодобово перекривається рух автотранспорту на таких ділянках:

• по вул.Милорадовичів поруч з перехрестям вул.Шевченка з 7 по 10 грудня включно;
  • по вул.Менделєєва поруч з перехрестям з вул.Шевченка з 21 по 24 грудня включно.

Дозвіл на перекриття руху автотранспорту для проведення робіт надав сьогодні, 3 грудня, виконком міської ради.

Схема організації дорожнього руху по вул.Милорадовичів

Схема організації дорожнього руху по по вул.Менделєєва

03 грудня 2018 р.
Чи підтримуєте Ви ліквідацію районних в Чернігові рад (Деснянської та Новозаводської)?