Вівторок 25 червня 2019 р. 19:20 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Заключний тиждень зимових свят у центрі Чернігова: календар подій

Новорічне містечко на Красній площі Чернігова працюватиме до 13 січня, і саме цього недільного вечора відбудеться офіційне концертне завершення всіх зимових свят. Про це розповів начальник міського управління культури та туризму Олександр Шевчук.

А до того, на різдвяні свята 6-7 січня відбудуться хоровий фестиваль «Святоспів» та фестиваль вертепів. Вони вже традиційні, проводяться другий рік поспіль. Учасники - колективи з усього нашого регіону.

Також 7 січня о 17 годині проходитиме Глінтвейн-паті: кращі сомельє провудуть майстер-класи приготування цього зимового напою.

А 12 січня відбудеться колоритний фольклорний фестиваль «Де коза ходить, там жито родить» -  теж традиційний і вже вподобаний багатьма чернігівцями та гостями міста, присвячений нашим українським народним традиціям. Організатори обіцяють неповторну атмосферу народного свята, обрядове дійство, пісні й танці, а також тематичні майстер-класи для всіх бажаючих.

Із 14 січня казкове містечко закривається. Але, як і минулого року, працюватиме міська ковзанка. Проїзд для автотранспорту повз театр відкриють.

Відео телеканалу Новий Чернігів
03 січня 2019 р.