Вівторок 23 квітня 2019 р. 23:21 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Транспортною карткою в тролейбусах Чернігова розраховуються вже 30% пасажирів

Вже 30% пасажирів у Чернігові розраховуються в тролейбусах не готівкою, а за допомогою транспортних карток. Про це розповів директор ТОВ «Чернігівська транспортна компанія» Артем Тарасенко.

Усього вже продано 11 тисяч транспортних карток.

Як відомо, вартість однієї поїздки в чернігівському тролейбусі при розрахунку транспортною карткою значно нижча: замість 5 гривень готівкою дорослий пасажир транспортною карткою платить 3,95 грн, а учень – усього 2 грн.

Для тих, хто їздить цим видом громадського транспорту дуже часто, ще вигіднішою може бути купівля місячного проїзного. Громадський зараз коштує 180 грн, студентський – 90 грн, а учнівський – 45 грн. До речі, проїзні в Чернігові зараз також у вигляді електронної картки. Їх на місяць продається загалом близько 4 тис.

Також чернігівці потроху починають користуватися в комунальному громадському транспорті оплатою через безконтактну банківську картку або смартфон. Це теж дає додаткову зручність. Однак, так розраховуються зараз поки що тільки близько 40 пасажирів на день.

25 січня 2019 р.