4 лютого 2019 р.

Чернігівців просять не забивати «ливнівки» снігом

Весна не за горами, та й відлиги зимою можуть трапитися будь-коли. Тож комунальне підприємство «АТП 2528», яке опікується підземною дощевідвідною мережею міста, нагадує: захаращувати «ливнівки» та їх колодязі усяким непотребом, а також засипати їх кучугурами снігу не можна! Це може призвести до надзвичайних ситуацій – подібних сумним подіям, які Чернігів пережив через підтоплення 2018 року.

Особливо це стосується вулиць приватного сектору, розташованих у пониженнях рельєфу.  Адже стан осель на таких вулицях залежить від роботи «ливнівки» напряму.

На жаль, попри це, фахівці підприємства навіть у цих районах  часто-густо спостерігають безгосподарне ставлення мешканців.  Свіжий приклад - вулиця Декабристів.  Фото нових дощевідвідних лотків на цій вулиці зроблені працівниками АТП-2528 сьогодні, 4 лютого.