Субота 20 квітня 2019 р. 03:54 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

У 2018 році міські стипендії за визначні успіхи в навчанні, мистецтві та спорті одержували 140 юних чернігівців

Стипендії Чернігівського міського голови за перемоги в престижних міжнародних та всеукраїнських мистецьких конкурсах у 2019 році будуть одержувати 65 дітей різного віку. Розпорядження про це міський голова підписав 24 січня.

Це 58 учнів Чернігівської музичної школи №1 ім.С.В.Вільконського, Чернігівської музичної школи №2 ім. Є.В.Богословського та Чернігівської міської школи мистецтв, які стали лауреатами або дипломантами міжнародних та всеукраїнських конкурсів, фестивалів, оглядів та олімпіад. І також 7 учнів Чернігівської дитячої художньої школи, які мають високі досягнення в образотворчому мистецтві та одержали відзнаки на міжнародних, всеукраїнських і обласних виставках, конкурсах, пленерах. Стипендію в 100 гривень вони будуть одержувати щомісячно з січня по травень і далі з вересня по грудень цього року.

Такі стипендії творчо обдарованим дітям у Чернігові виплачуються щорічно – відповідно до рішення виконавчого комітету. Вони мають заохочувальний характер, встановлені з метою підтримки і стимулювання творчо обдарованих дітей, їхньої участі у міжнародних та всеукраїнських фестивалях, оглядах, олімпіадах, конкурсах, виставках і пленерах, створення можливостей для подальшого розвитку талановитої молоді.

Також у Чернігові з міського бюджету щорічні заохочувальні стипендії в навчальний період року виплачуються переможцям фінальних етапів обласних (по 300 гривень щомісячно) і всеукраїнських (по 500 гривень щомісячно) предметних олімпіад. Окрім того, є міські стипендії спортсменам, які вибороли призові місця на міжнародних (1-6 місця) змаганнях та в чемпіонатах України (1-3 місця). Розмір такої щомісячної стипендії – 500 гривень для олімпійських і 300 гривень для неолімпійських видів спорту.

Так, загалом у 2018 році стипендії отримували 28 спортсменів, 47 переможців предметних олімпіад і 65 лауреатів та дипломантів мистецьких конкурсів.

На фото: вручення нагород учнівській інтелектуальній еліті міста 5 червня 2018 року.

07 лютого 2019 р.