Вівторок 19 березня 2019 р. 23:34 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Тижневий календар культурних заходів у Чернігові

Куди в Чернігові піти у вільний час, щоб і приємно і корисно?
Календар подій на наступний тиждень допоможе обрати.

Довідково: Від грудня минулого року в Управлінні культури Чернігівської міської ради почали робити узагальнену афішу культурних заходів у Чернігові на кожен наступний тиждень - і викладати її в Інтернет. Сюди включаються всі заходи з вільним доступом, де б вони не проводилися.

Зараз появі цих афіш допомагає одразу кілка людей, кожен з яких відповідає за свою частину у зборі даних та верстці. Зокрема, це працівники Інформаційного центру Чернігівська міська централізована бібліотечна система та міського Туристично-інформаційного центру.

Афішу на кожен наступний тиждень робитимуть і надалі. Упорядники вдячні кожному, хто сприятиме її поширенню в соцмережах. Вони раді, якщо чернігівці та гості міста завдяки їх роботі знайдуть і оберуть у Чернігові саме ту культурну подію, яка відповідає їх смакам. А якщо котроїсь із них у календарі поки що нема – не біда, звертайтеся в Управління культури та туризму Чернігівської міської ради і пропонуйте.

18 березня 2019 р.
<< попередня  |               головна             повернутись