4 квітня 2019 р.

Допомогу при народженні дитини отримають ще 127 чернігівських родин

Матеріальну допомогу при народженні дитини з міського бюджету наразі вже отримали 2689 чернігівських родин. Як відомо, така допомога надається відповідно до міської програми підтримки народжуваності, яка направлена на покращення демографічної ситуації в місті. Розроблена вона за ініціативи чернігівського міського голови Владислава Атрошенка і діє вже майже два роки.

Черговий список молодих сімей, яким буде надана така одноразова матеріальна допомога, затвердив виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 4 квітня.

Цього разу допомога буде надана 127 родинам Чернігова на загальну суму 1,08 млн грн. А саме:

• 56 сімей - по 5 тис. грн на першу дитину – на загальну суму 280 тис. грн;
  • 62 сім’ї - по 10 тис. грн на другу дитину – на загальну суму 620 тис. грн;
  • 9 сімей - по 20 тис. грн на третю дитину - на загальну суму 180 тис. грн.

Попередньо перелік сімей, у яких народилися діти, розглядався на засіданні комісії з попереднього вивчення питання надання допомоги при народженні.

Допомогу з міського бюджету можуть отримати батьки, які постійно проживають з дитиною та мають свідоцтво про народження дитини, а також зареєстровані в місті Чернігові. Необхідний пакет документів подається до відділу звернень громадян Чернігівської міської ради (вул.Шевченка, 9). Подавати їх можна протягом року з дня народження дитини.

Програма підтримки народжуваності у місті Чернігові на 2017-2022 роки

Рішення Чернігівської міської ради від 21.09.2017 р. №27/VII-6, та №35/VII-15 (зміни до Програми)