Вівторок 23 квітня 2019 р. 23:19 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Розклад руху автобусів на дачних маршрутах Чернігова

До уваги мешканців міста! Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку міської ради інформує про актуальний розклад руху автобусів на дачних маршрутах м. Чернігова у 2019 році.

Звертаємо увагу, що відповідно до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 14 березня 2019 року № 111 «Про транспортне забезпечення населення міста Чернігова на 2019 рік», починаючи з 18.04.2019 року щочетверга на маршрутах №№ 3, 16, і 46 будуть здійснюватись пільгові перевезення мешканців міста Чернігова повним складом автобусів, а на маршрутах № 9, 22с і 36с виділено окремі пільгові рейси автобусів щочетверга, які позначено в розкладі позначкою «П*».

Згодом можливий перегляд розкладу руху. Додаткова інформація за тел. 675-013.

За інформацією Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку міської ради

15 квітня 2019 р.