Четвер 20 червня 2019 р. 19:23 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

У Чернігові приберуть ряд торговельних кіосків та інших незаконних споруд

Рішення про демонтаж 11-и тимчасових об’єктів прийняли на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 18 квітня. Представники комунального підприємства "Муніципальна варта" продемонстрували фото перелічених об’єктів.

Серед них 5 металевих торговельних кіосків, частина з яких занедбані та не використовуються, інші встановлені без жодних дозвільних документів.

Також демонтують дерев’яні альтанки і металевий паркан на земельній ділянці, термін оренди якої закінчився і не продовжений.  Представник власника попередньо надав згоду самостійно демонтувати ці споруди.

18 квітня 2019 р.
Чи підтримуєте Ви ліквідацію районних в Чернігові рад (Деснянської та Новозаводської)?