Четвер 20 червня 2019 р. 18:39 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Олександр Ломако: Інвестпрограму «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» виконком розгляне після громадського обговорення

Питання схвалення інвестиційної програми АТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на 2019 рік у сфері теплопостачання за пропозицією заступника міського голови Олександра Ломако сьогодні зняли з розгляду засідання виконкому. Керівництву компанії запропонували провести публічне обговорення проекту інвестиційної програми і пояснити чернігівцям, як була виконана інвестиційна програма за попередній рік і що планується зробити цього року.

«По-перше, такі питання треба приймати після публічного обговорення та презентації. По-друге, тільки після звіту про виконання інвестиційної програми минулого року. Адже у компанії назвали ряд цифр і по окупності, і по еконоімії, а ми не можемо їх перевірити", - сказав Олександр Ломако, запропонувавши провести публічний звіт та презентацію для інформування містян про проект інвестпрограми. Після цього на наступному засіданні виконавчий комітет розгляне проект інвестпрограми, і далі він буде винесений на розгляд депутатів міської ради. 

Як відомо, АТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» щороку виконує цілий ряд інвестиційних зобов’язань щодо ремонту, реконструкції та вдосконалення котелень та мереж, які це підприємство орендує у міської громади.

«Кошти на виконання інвестиційної програми є складовою тарифу на теплопостачання, тому логічно, що містяни мають знати, що саме було зроблено і що саме планується зробити цього року», - вважає Олександр Ломако.

За пропозицією Олександра Ломако питання знято з розгляду, до нього повернуться на наступному засіданні виконкому після виконання АТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» всіх рекомендацій щодо публічності та діалогу з громадою.


Прес-служба Чернігівської міської ради

18 квітня 2019 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Чи підтримуєте Ви ліквідацію районних в Чернігові рад (Деснянської та Новозаводської)?
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.