Неділя 26 травня 2019 р. 12:25 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Відбувся перший тур конкурсу «Чернігів The Best - 2019»

Відбірковий тур Відкритого конкурсу-фестивалю дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Чернігів The Best» відбувся в Міському палаці культури Чернігова в суботу, 11 травня.

Участь у конкурсі цього року взяли більше 100 колективів, загалом це близько тисячі учасників.

Імена 25 конкурсантів, які виходять у фінал і виступлять на День міста з головної міської сцени на Красній площі, а також змагатимуться за гран-прі й інші призові місця, журі конкурсу обіцяє оголосити завтра, 14 травня.

Цього року загальноміський конкурс «Чернігів The Best» відбувається в нашому місті вже 6-й рік поспіль.

13 травня 2019 р.