17 травня 2019 р.

Чернігівські двори і парки перевірять на наявність карантинної рослини

Розпорядженням голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 8 грудня 2017 року № 651 запроваджений карантинний режим на території районів Чернігівської області та Чернігова, у зв’язку з виявленням карантинного організму – амброзії полинолистої та з метою його локалізації та ліквідації.

Для своєчасного виявлення вогнищ бур’яну землевласникам та землекористувачам необхідно проводити обстеження земельних угідь та ліквідацію вогнищ бурʼяну.

На невеликих площах та присадибних ділянках амброзію потрібно виривати з коренем.

За інформацією управління ЖКГ Чернігівської міської ради, всіма комунальними підприємствами міста на підпорядкованих територіях вже розпочата робота з виявлення вогнищ амброзії та їх ліквідації.

За повідомленням Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради