4 червня 2019 р.

У найближчі дні вул.Рильського буде з дорожнім покриттям

Цього тижня КП "АТП-2528" розпочало ремонтувати дорожнє покритя на вул. Рильського. Це приватний сектор міста, мікрарайон Забарівка, ґрунтова дорога всипана битою цеглою. Замість неї буде ущільнена основа з гравію, а далі асфальтна крихта.

Робітники з дорожньої дільниці комунального підприємства АТП-2528 планують  закінчити роботи за тиждень, якщо погода та інші чинники не внесуть коректив.

Нагадаємо, що цього року за кошти міського бюджету заплановано відповідний обсяг робіт по ремонту доріг,  тротуарів та внутрішньобудинкових проїздів у Чернігові. Зокрема, це капітальний ремонт доріг, у тому числі у приватному секторі.

Капітальний ремонт доріг приватного сектору

• Капітальний ремонт дороги по вул. Борщова – квітень-червень 2019 року.
  • Капітальний ремонт дороги по вул. Перемоги – квітень–травень 2019 рік.
  • Капітальний ремонт дороги по вул. Курська (коригування) – квітень–травень 2019 рік.
  У 2018 році в Чернігові відремонтовано 9,7 тис.м2 доріг приватного сектору.