7 червня 2019 р.

Триває реконструкція нижньої частини Валу. ВІДЕО

Роботи з реконструкції нижчної частини Валу розпочалися в травні. На даний час замінюють комунікації. Також вже демонтували непрацюючий фонтан та старий дитячий майданчик.

Виконроб Сергій Бондарець каже, що зараз демонтують старе і пошкоджене асфальтобетонне покриття на бокових доріжках. А центральні доріжки поки залишають із покриттям. Адже ними курсує важка техніка: підрядні організації завозять пісок та ґрунт. Ці доріжки демонтують вже після завезення всіх будівельних матеріалів.

Нові доріжки викладуть клінкером, встановлять лавки та ліхтарі, подібні тим, які зараз на центральній міській алеї.

Одночасно замінюють і водопровідні та каналізаційні мережі, які пролягають територією. За словами Сергія Бондарця, всі інженерні комунікації тут, орієнтовно 30-х років, їх стан жахливий.

Разом з масштабними будівельними роботами у парку провдять археологічні дослідження.

Більше у телесюжеті телеканалу «Дитинець».