Четвер 20 червня 2019 р. 18:39 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

18 червня: конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

18 червня в залі засідань виконавчого комітету міської ради о 8-ій годині відбудеться письмовий іспит кандидатів на заміщення вакантних та тимчасово вакантної посад посадових осіб місцевого самоврядування:

– головного спеціаліста сектору юридичної та організаційної роботи управління державного архітектурно-будівельного контролю міської ради;

– головного спеціаліста відділу обліку та звітності управління охорони здоров’я міської ради;

– головного спеціаліста відділу економіки підприємств комунальної власності та цінової політики управління економічного розвитку міста міської ради (на період відсутності основного працівника, яка перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, до дня її фактичного виходу на роботу).

Також, 18 червня в кабінеті №15 міської ради о 15-ій годині – відбудеться засідання конкурсної комісії та співбесіда з претендентами на посади.

10 червня 2019 р.
Чи підтримуєте Ви ліквідацію районних в Чернігові рад (Деснянської та Новозаводської)?