П’ятниця 16 листопада 2018 р. 11:54 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Територіальне управління "Північ" відзначає 5-річчя з дня створення

Вчора у Чернігові відбулися урочисті збори та святковий концерт для особового складу Територіального управління «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України з нагоди 5-ї річниці його заснування.

З цієї датою особовий склад управління привітали заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Олександр Шанойло, заступник Чернігівського міського голови Оксана Тунік-Фриз, керівники силових структур і відомств області, а також командири військових частин гарнізону.

Начальник Територіального управління «Північ» генерал-майор Анатолій Сиротенко привітав усіх присутніх зі святом та нагадав віхи становлення єдиного військового управління нового зразка в Збройних Силах України.

Виступаючі зазначали, що за п'ять років діяльності управління проведено багато спільних заходів з органами державної влади та місцевого самоврядування з організації територіальної оборони, заходів мобілізаційного планування та мобілізаційної підготовки, призову громадян на строкову військову службу, військово-патріотичного виховання молоді. Зокрема, відновлені військові традиції у Чернігові – проведення військових парадів.

За сумлінну службу в ім'я незалежної України заступник міського голови О.Тунік-Фриз вручила Почесну грамоту міської ради та виконавчого комітету підполковнику Дмитру Кучальському, старшому офіцеру відділу з виховної та соціально-психологічної роботи Територіального управління «Північ».

ДОВІДКОВО: Територіальне управління "Північ" створено відповідно до Директиви Міністра оборони України від 20.04.2005 року №322/1/010 на базі Північного оперативного командування. Зважаючи на те, що перший наказ в управлінні було видано 15 серпня 2005 року, саме цей день вважається днем створення Територіального управління «Північ» Сухопутних військ ЗС України. До зон відповідальності територіального управління відносяться сім областей України: Харківська, Полтавська, Сумська, Київська, Житомирська, Чернігівська та Черкаська. Штаб управління дислокується в Чернігові.

Основними завданнями Територіального управління «Північ» є організація територіальної оборони; призов (прийняття на військову службу за контрактом) та комплектування; підтримання в робочому стані інфраструктури; проведення заходів із мобілізаційного планування та мобілізаційної підготовки Збройних Сил, інших військових формувань та національної економіки у визначеній смузі відповідальності.

Відділ зв'язків з громадськістю
міської ради