Четвер 21 лютого 2019 р. 08:27 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

У Чернігові з’явилась меморіальна дошка видатному підводнику Китицину

Сьогодні відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки підводнику часів Першої світової війни, уродженцю нашого міста Михайлу Олександровичу Китицину.

У заході взяли участь заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров, голова Всеукраїнської асоціації ветеранів – підводників Олександр Кузьмин, голова Чернігівської обласної організації ветеранів-підводників Ігор Галутва, представники культури, учні загальноосвітньої школи № 35, військові та члени організації ветеранів-підводників.

«Для багатьох мешканців Чернігова ім'я підводника є маловідомим, натомість військовослужбовці військово-морського флоту навіть за кордоном добре знають легендарного командира підводного човна «Тюлень». Тепер ми з упевненістю можемо говорити про відновлення історичної справедливості та занесення імені Михайла Китицина до списку видатних чернігівців. А серед них чимало імен офіцерів та командирів», - зазначив заступник міського голови Станіслав Віхров.

Відділ зв'язків з громадськістю міської ради

22 квітня 2011 р.