Субота 20 квітня 2019 р. 03:45 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

ПРЕС-АНОНС

19 січня об 11 годині по вул.Щорса,13 відбудеться відкриття меморіальної дошки колишньому завідувачу хірургічного відділення Чернігівської обласної дитячої лікарні, Заслуженому лікарю України Анатолію Олександровичу Шишу.

Довідка:
Шиш Анатолій Олександрович народився 1 січня 1939 року в м.Бахмач Чернігівської області. Після закінчення школи в 1956 році вступив до Київського медичного інституту ім. О.О.Богомольця. Після інституту працював лікарем в сільській місцевості (с.Велика Загорівка Бахмацького району ).

З 1962 року працював в Чернігівській міській дитячій лікарні лікарем-хірургом, а з 1973 року завідувачем хірургічного відділення Чернігівської обласної дитячої лікарні.

Мав вищу категорію з дитячої хірургії і почесне звання "Відмінник охорони здоров'я УРСР". Нагороджений грамотою Міністерства охорони здоров'я УРСР і грамотами міського і обласного виконкомів м. Чернігова. В 1982 році Шишу А.О. присвоєно звання Заслужений лікар України. Нагороджений медаллю "За доблесну працю".

Помер Анатолій Шиш 25 липня 1999 року.

* * *

19 січня о 14 годині у міському Палаці культури відзначатиметься 40-річчя від дня створення Чернігівської станції швидкої медичної допомоги.

Довідка:
Станція швидкої медичної допомоги розташована по вул.Любецькій,26 та має, як структурний підрозділ, підстанцію спеціалізованих бригад, яка розміщена в орендованому приміщенні гаража обласної ради за адресою вул. Чернишевського,3.

На станції функціонують 21 цілодобова бригада швидкої медичної допомоги в т.ч.: 11 загальнопрофільних лікарських бригад, 4 бригади інтенсивної терапії, 2 кардіологічні, 1 психіатрична, 3 фельдшерські. Навантаження на 1 бригаду в середньому на рік складає 3,5 - 3,6 тисяч виконаних викликів.

* * * У заходах візьме участь міський голова Олександр Соколов.

19 січня об 11 годині у приміщенні Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді по вул.Воровського, 24-а відбудеться відкриття виставки дитячого малюнка під назвою "Місто посміхається". Будуть визначені переможці у трьох вікових категоріях.

У заході візьме участь секретар Чернігівської міської ради Віталій Голець.

Запрошуються представники всіх засобів масової інформації.

18 січня 2007 р.