Сьогодні секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет привітав переможців загальноміського свята-ярмарку та огляду-конкурсу квітів і плодів «Щастя краси», що відбувся 24 серпня 2013 року в Центральному парку культури і відпочинку.
Пам’ятними дипломами нагороджені:
- у номінації «Промислові підприємства»:
І місце
Галіч Валентин Сергійович - директор ЗАТ «Чернігівський молокозавод»,
ІІ місце
Бас Анна Олексіївна - генеральний директор ПАТ «Чернігівська взуттєва фабрика «Берегиня»,
Євсієнко Володимир Олександрович - голова правління ПАТ «Завод металоконструкцій і металообробки»,
ІІІ місце
Кондратенко Володимир Миколайович - голова правління ПАТ «Чернігівська макаронна фабрика»,
Ніколаєнко Микола Іванович - голова правління ПАТ «Чернігівський хлібокомбінат»,
Роговий Анатолій Миколайович - голова правління ВАТ «Домобудівник»;
- у номінації «Підприємства малого та середнього бізнесу»
Конечний Олексій Акіндинович – директор «ВПК Сервіс»;
- у номінації «Органи державної влади та місцевого самоврядування»:
І місце
Бойко Юрій Іванович - начальник управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради (об’єднана композиція закладів охорони здоров’я міста),
ІІ місце
Васюта Олег Павлович - начальник управління культури Чернігівської міської ради (об’єднана композиція закладів культури міста);
- у номінації «Комунальні підприємства та державні установи»:
І місце
Трегубова Людмила Анатоліївна - директор КЗ «Обласна станція юних натуралістів»,
ІІ місце
Давидов В’ячеслав Володимирович - директор комунального закладу «Позашкільний навчальний заклад «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» Чернігівської міської ради,
ІІІ місце
Коржов Олег Анатолійович - начальник КП «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міської ради,
Приходько Валентин Володимирович - директор ЧД УДППЗ «Укрпошта»;
- у номінації «Фірми, що спеціалізуються на вирощуванні та продажу квітів»:
Санковський Ігор Мечиславович - директор ТОВ «Епіцентр К»,
Дімов Сергій Афанасійович - директор ТОВ «Ірбіс-ЛТД»;
- у номінації «Загальноосвітні навчальні заклади»:
І місце
Хатимирська Людмила Анатоліївна - директор ЗНЗ № 9,
ІІ місце
Ярошенко Олександр Сергійович - директор ЗНЗ №18,
Ховрич Наталія Якимівна - директор ЗНЗ №35,
ІІІ місце
Юрченко Олександр Павлович – директор ЗНЗ №5,
Жовтопляс Олена Іванівна - директор ліцею №15;
- у номінації «Дошкільні навчальні заклади»:
І місце
Примакова Наталія Ярославівна - завідуюча ДНЗ №58,
ІІ місце
Ярмоленко Тетяна Петрівна - завідуюча ДНЗ №36,
Нікітченко Світлана Володимирівна - завідуюча ДНЗ №1,
ІІІ місце
Луговська Олена Миколаївна - завідуюча ДНЗ №4,
Примачок Тетяна Василівна - завідуюча ДНЗ №22;
- у номінації «Вищі навчальні заклади усіх рівнів акредитації та професійно-технічні училища»:
І місце
Копистко Тамара Миколаївна – директор Чернігівського професійного ліцею побуту,
ІІ місце
Носко Микола Олексійович - ректор Чернігівського національного педагогічного університету,
Казимир Володимир Вікторович - в.о. ректора Чернігівського державного інституту економіки та управління,
ІІІ місце
Шкарлет Сергій Миколайович - ректор Чернігівського державного технологічного університету,
Гавриленко Михайло Михайлович - директор Державного професійно-технічного навчального закладу «Чернігівський професійний будівельний ліцей»;
- у номінації «Вуличні комітети»:
І місце
Велігорський Володимир Федорович - заступник голови Новозаводської районної у місті Чернігові ради (об’єднана композиція вуличних комітетів Новозаводської районної у місті Чернігові ради),
ІІ місце
Горбань Юрій Володимирович - голова Деснянської районної у місті Чернігові ради (об’єднана композиція вуличних комітетів Деснянської районної у місті Чернігові ради);
- у номінації «Приватні особи, у тому числі фізичні особи - підприємці»:
Справцева Антоніна Олексіївна.
Дипломом за багаторічну активну участь та вагомий внесок у популяризацію загальноміського свята-ярмарку та огляду-конкурсу квітів і плодів «Щастя краси» нагороджені:
Дорожкіна Ірина Василівна - керівник Чернігівської міської Ліги (клубу) ділових і професійних жінок,
Федорова Світлана Віталіївна - голова Чернігівського міського громадського об’єднання інвалідів «Шанс»,
Петькун Сергій Миколайович - голова Чернігівського міського товариства бджолярів-інвалідів.
Дипломом за вагомий внесок у благоустрій та озеленення Центрального парку культури і відпочинку та активну багаторічну участь у загальноміському святі-ярмарку та огляді-конкурсі квітів і плодів «Щастя краси» нагороджені:
Кривенко Володимир Григорович - начальник управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради,
Собіченко Віталій Миколайович - директор комунального підприємства «Чернігівбудінвест» Чернігівської міської ради.
Дипломом за багаторічний вагомий внесок у організацію та проведення загальноміського свята-ярмарку та огляду-конкурсу квітів і плодів «Щастя краси» нагороджено
Хольченкова Володимира Єгоровича - директора комунального підприємства «Центральний парк культури та відпочинку» Чернігівської міської ради.
Колективи медичних закладів міста отримали дипломи за активну участь у створенні об’єднаної композиції закладів охорони здоров’я Чернігівської міської ради:
Жиденко Андрій Михайлович – головний лікар Чернігівської міської лікарні № 1 Чернігівської міської ради,
Стецьков Юрій Петрович - головний лікар лікарні № 4 Чернігівської міської ради,
Кухар Владислав Вікторович - головний лікар дитячої поліклініки № 1 Чернігівської міської ради,
Струц Віктор Володимирович - головний лікар дитячої стоматологічної поліклініки Чернігівської міської ради,
Фаль Володимир Петрович - головний лікар Чернігівської міської лікарні № 2 Чернігівської міської ради,
Янголь Віктор Іванович - головний лікар комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівська міська лікарня № 3» Чернігівської міської ради,
Гусак Василь Іванович - головний лікар пологового будинку Чернігівської міської ради,
Якубова Ганна Василівна - головний лікар дитячої поліклініки № 2 Чернігівської міської ради,
Лістовщик Леонід Іванович - головний лікар стоматологічної поліклініки Чернігівської міської ради.
Відділ зв’язків з громадськістю міської ради