27 грудня 2013 р.

«Замість ялинки – зимовий букет» або святковий настрій власними руками

Напередодні Новорічних свят у Чернігові пройшов конкурс «Замість ялинки – зимовий букет». Його вже традиційно організовує міський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю.

Захід має на меті проведення інформаційно – просвітницької компанії щодо відмови від передноворічного вирубування хвойних дерев та формування громадської думки про «ялинкову» проблему.

У конкурсі взяло участь 11 команд, загалом 22 учасники.

За висновком журі, всі композиції відображали святковий настрій та мали новорічне спрямування.

Перемогу здобули:

І місце поділили команда «Новорічне диво» з однойменною композицією (керівник Марина Примак) та команда «Динаміт» із композицією «Фантастична ялинка» (керівник Марина Примак);

ІІ місце посіли команда «Живчики» з композицією «Ялинка щастя» (керівник Ірина Овсяник) та команда «Снігурки» з композицією «Новорічна радість» (керівник Геннадій Купрієнко);

ІІІ місце – команда «Рошен» із композицією «Ялинка – подушка» (керівник Іван Руденко) та команда «Пепсі – кола» з композицією «Казкове дерево» (керівник Ірина Овсяник).

За інформацією Центру ТОВРДМ