П’ятниця 16 листопада 2018 р. 12:17 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» у процесі створення

Відповідно до Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні" та "Про природно-заповідний фонд України" та в зв’язку з необхідністю створення природоохоронного рекреаційного об'єкта регіонального значення, забезпечення умов для організованого відпочинку населення, збереження природних комплексів та об'єктів у природному стані Чернігівською обласною радою на засіданні 17 червня прийнято рішення «Про створення комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради» та «Про клопотання до Чернігівської міської ради щодо надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для функціонування регіонального ландшафтного парку «Ялівщина».

Відповідно до останнього, обласна рада вирішила: порушити перед Чернігівською міською радою клопотання про надання комунальному закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок орієнтовною площею 168,7 га із земель запасу комунальної власності територіальної громади м.Чернігова для функціонування регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» з подальшою передачею зазначених земельних ділянок до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області. А також рекомендувала депутатам міськради протягом 2014 року утриматися від прийняття рішень щодо передачі у приватну власність, надання в оренду та зміни цільового призначення земельних ділянок в межах територій лісопарку «Ялівщина», згідно з планом-схемою у клопотанні Чернігівської міської ради від 13.06.2013 №3-20/784 про створення регіонального ландшафтного парку «Ялівщина».

За матеріалами управління архітектури та містобудування міської ради

19 червня 2014 р.