Четвер 25 квітня 2019 р. 23:21 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Міський голова: гуманітарний вантаж бійцям 13-го батальйону доставлено

Чернігівський міський голова Олександр Соколов провів прес-конференцію після повернення із зони проведення антитерористичної операції, куди супроводжував гуманітарний вантаж. Міський голова, заступник міського голови Віктор Бистров, депутат міської ради Олег Шеремет та представник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Григорій Годун побували у 13-му батальйоні територіальної оборони, що розташовувався під Луганськом. Зараз місце його дислокації уже змінено.

"Ми доставили вантаж, але хлопці найбільше чекають звістки про ротацію", - сказав міський голова. Він також повідомив, що назад вони підвезли трьох бійців у відпустку – одного чернігівця і двох ніжинців.

"Бійці батальйону переживають за ситуацію в Україні. Хлопці чекають політичних домовленостей і миру. Сприймають усе по-чоловічому, спокійно", - зазначив керівник міста.

В.Бистров підкреслив, що найбільше бійці потребують ротації, адже перебувають у зоні АТО уже понад 4 місяці.

"Одна велика потреба – ротація. Іншого вони не просять, хоч вдячні всім за допомогу", - сказав заступник міського голови. Ще бійці потребують важкої військової техніки та озброєння. Одночасно з чернігівською бійці 13-го батальйону отримали допомогу із Батурина, яку доставили волонтери.

Як повідомлялося, 9 вересня з Чернігова було відправлено гуманітарний вантаж на схід України. Допомогу у придбанні необхідного спорядження, продуктів харчування, води та медикаментів надали комунальні і приватні підприємства Чернігова, торговельні мережі. Міський голова та заступники міського голови також виділили власні кошти. Зокрема, бійцям 13-го батальйону відправлено спальні мішки, каремати, берці і гумові чоботи, звичайна білизна і термобілизна, плащі тощо.

 

Ірина Синельник

12 вересня 2014 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.