Понеділок 17 грудня 2018 р. 07:26 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Ще раз про допомогу воїнам 13-го батальйону

Гуманітарний вантаж, доставлений бійцям 13-го батальйону у першій декаді вересня, сформований за рахунок допомоги комунальних підприємств Чернігівської міської ради, особистих коштів міського голови Олександра Соколова та його заступників. Медикаменти надали міська лікарня №1 та міська лікарня №2, листівки подарунки від дітей – освітні заклади міста. Воду і продукти харчування надала продовольча компанія "Ясен", а також торгові мережі Чернігова.

"Якщо підприємці заявляють про передачу 800 пар берців, карематів та спальних мішків, які нібито "загубилися", хай нададуть офіційну інформацію, кому вони передавали речі, якій саме посадовій особі міської ради", - прокоментував поширену недостовірну інформацію заступник міського голови Віктор Бистров, який теж супроводжував гуманітарний вантаж у зону АТО.

10 вересня бійцям 13-го батальйону територіальної допомоги доставлено:

199 пар берців, у тому числі 100 – утеплені (1 пару віддали бійцю на блок-посту);

45 зимових чобіт;

200 пар гумових чобіт;

102 спальних мішків;

97 карематів (1 віддали по дорозі чернігівському розвіднику, 2 – на блок-посту);

180 комплектів термобілизни та білизни;

433 пар напівшерстяних шкарпеток;

433 пар шерстяних шкарпеток;

236 прогумованих плащів;

Також у гуманітарному вантажі були медикаменти, продукти харчування, вода, сигарети, листи і подарунки від дітей.

Ірина Синельник

29 вересня 2014 р.