Субота 15 червня 2019 р. 23:59 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Про ротацію 13-го та 41-го батальйонів територіальної оборони

«З метою відновлення фізичних та моральних сил військовослужбовців, зняття соціальної напруги у військових колективах запроваджено механізм ротації (заміни) військовослужбовців, які тривалий час перебувають в зоні проведення АТО.

...Відповідно до плану сьогодні проводяться заходи по заміні 41-го батальйону територіальної оборони. У подальшому сплановано ротацію 13-го батальйону територіальної оборони.»

Про це йдеться в листі командування Сухопутних військ Збройних Сил України, що надійшов у відповідь на письмове звернення Чернігівського міського голови Олександра Соколова від 12 вересня.

Нагадаємо, до Чернігівської міської ради звернулись батьки, дружини, близькі родичі військовослужбовців 13-го та 41-го батальйонів територіальної оборони щодо їх передислокації із зони проведення антитерористичної операції в Чернігівську область для посилення державного кордону.

Надаємо для ознайомлення громадськості повну відповідь командування Сухопутних військ Збройних Сил України з приводу даного питання (скан-копія).

 

Відділ зв’язків з громадськістю міської ради

01 жовтня 2014 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Чи підтримуєте Ви ліквідацію районних в Чернігові рад (Деснянської та Новозаводської)?
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.