Четвер 21 лютого 2019 р. 08:08 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Меморіальну дошку пам’яті загиблого в АТО Андрія Шанського встановлено в Чернігові

Меморіальну дошку пам’яті загиблого під час антитерористичної операції чернігівця Андрія Шанського встановлено на приміщенні загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів фізико-математичного профілю №12.

35-річний капітан Північного управління Національної гвардії України Андрій Миколайович Шанський загинув 5 вересня 2014 року біля міста Новоазовськ Донецької області. Похований у Чернігові.

Указом Президента України від 31 жовтня 2014 року, «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

З клопотанням про вшанування пам’яті А. Шанського до керівництва Чернігівської міської ради звернувся начальник Північного територіального управління Національної гвардії України генерал-майор М. Миколенко. В листопаді було прийнято відповідне рішення виконкому.

В урочистому відкритті меморіальної дошки на школі, де навчався герой, взяли участь представники військового керівництва, громадськості, учнівської спільноти, рідні і близькі загиблого.

Відділ зв’язків з громадськістю міської ради

16 грудня 2014 р.