3 серпня 2015 р.

Завершився прийом документів до вищих навчальних закладів України

Прийом документів абітурієнтів до вищих навчальних закладів завершився у п’ятницю, о 12:00. Про це “Українським Новинам” повідомив начальник відділу інформаційно-аналітичної роботи департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки Микола Фоменко. „Сьогодні о 12:00 закінчився прийом заяв до ВНЗ”, – сказав він.

Внесено зміни до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2015 році відповідно до наказу МОН від 30 липня 2015 р. № 822 «Про затвердження Змін до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2015 році».

Прийом заяв у паперовій формі або електронній формі від вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти буде закінчився 02 серпня.

Вступники повинні виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення до 18.00 10 серпня. Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти за державним замовленням відбувається не пізніше 12.00 11 серпня.

За інформацією начальника відділу інформаційно-аналітичної роботи департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки Миколи Фоменка всього було подано 2 075 292 заяви. Зокрема, 1 330 575 заяв подано на ступінь бакалавра. Крім того, 792 296 заяв до ВНЗ було подано в електронному вигляді.

При цьому найбільшу кількість заяв подали до Львівського національного університету імені Івана Франка - 58392 заяви, Київського національного університету імені Тараса Шевченка - 56377 заяв, Національного університету “Львівська політехніка” - 53595 заяв, Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут“ - 50479 заяв, Національного авіаційного університету - 44036 заяв. Абітурієнти можуть подавати документи до ВНЗ Донецької та Луганської областей до 12:00 15 вересня.

За інформацією з офіційного сайту Міністерства освіти й науки України