Субота 20 квітня 2019 р. 03:44 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Факультет фізичного виховання Чернігівського педуніверситету відзначив свій 50-річний ювілей

18 червня своє 50-річчя відзначив факультет фізичного виховання Чернігівського національного педагогічного університеті імені Тараса Шевченка.

Привітати факультет з цією шанованою датою прийшли керівники міста, колишні випускники, студенти, викладачі.

За п’ять десятиліть відданої праці викладачів, їх знання, фаховий досвід, таланти та наполеглива праця вихованців і випускників створили авторитет шанованого факультету  та примножують славу університету, міста  і всієї країни за її межами.

За час діяльності факультету підготовлено понад  7,5 тисяч спеціалістів у сфері фізичного виховання і спорту. 70 випускникам факультету присвоєні почесні звання:  серед них заслужені тренери, заслужені працівники освіти, заслужені працівники фізичної культури та спорту,  заслужені майстри спорту, заслужений юрист України, заслужений артист України. 18 випускників нагороджені державними орденами і медалями. 49 випускників захистили кандидатські дисертації, 6 випускників – докторські.

Також, серед випускників: 25 - брали участь в Олімпійських та Параолімпійських іграх,  7 стали переможцями і призерами цих ігор. 35 студентів брали участь на Всесвітніх універсіадах, виборовши 28 нагород, серед яких - 10 золотих.

За інформацією декана  факультету фізичного виховання Леоніда Кузьменка, на 5-ти факультетських кафедрах працює 59 викладачів, 44 мають наукові ступені та звання. Крім того, серед викладачів - 8 відмінників освіти України, 6 майстрів спорту, 4 заслужені тренери, 1 заслужений працівник освіти та 1 заслужений працівник фізичної культури і спорту, 12 суддів національної категорії.

У вітальному слові заступник Чернігівського міського голови Сергій Фесенко зазначив, що імена багатьох вихованців факультету фізичного виховання, які стали Гордістю України і світового спорту, вписані у золотий літопис світового спорту:  Геннадія Авраменка, Олени Костевич, Наталії Смаль, Ольги Коробки, Наталії Скакун, Оксани Хвостенко, Андрія Дериземлі, Ніни Лемеш, Марини Малець-Лісогор  та багатьох інших.

На їх високі досягнення рівняються нові вихованці  університету, забезпечується наступність поколінь,- підкреслив заступник міського голови. Він побажав факультету фізичного виховання   багато талановитих студентів, які б змогли реалізувати свої задуми й досягти вершин спортивного Олімпу та прославляти нашу країну на авторитетних спортивних аренах світу.

Кращі студенти та випускники факультету отримали подяки та грамоти, а з фонду педагогічного університету виділено 10 тисяч грн на розвиток факультету.

21 червня 2016 р.