8 лютого 2017 р.

Приймаються пропозиції для каталогу кращих чернігівських виробників

Чернігівська міська рада запрошує керівників підприємств виробничої сфери міста, в тому числі ФОП, до співпраці у формуванні каталогу «Гордість Чернігова».

Каталог створюється для допомоги упросуванні кращих місцевих товаровиробників на зовнішніх і регіональних ринках.

Видання такого каталогу є одним з пунктів Програми підтримки малого та середнього підприємництва у м. Чернігові на 2017-2020 роки та заплановане на цей рік. Каталог вийде як у друкованому, так і в електронному вигляді, українською та кількома іноземними мовами.

Розміщення інформації у каталозі «Гордість Чернігова» для суб’єктів господарської діяльності безкоштовна.

Пропозиції приймаються до 1 березня2017 року, на електронну адресу управління економічного розвитку міста: [email protected]

Форма пропозиції – заповнений інформаційний лист (див. нижче) та фото.

Телефон для довідок: 67-67-14.

Листи з пропозицією обрати і запропонувати кандидатів для каталогу «Гордість Чернігова» на сьогодні вже надіслані до Чернігівської торгово-промислової палати, Спілки підприємців та промисловців Чернігівської Ліги ділових та професійних жінок та інших об`єднань підприємців міста.

Форми для заповнення:

Інформаційний лист про субєктів господарської діяльності для розміщення у каталозі «Гордість Чернігова»

1

Повна назва компанії (підприємства/організації) або П.І.Б фізичної особи-підприємця

2

Юридична адреса

Телефон/Факс

Web-site

3

Інформація про керівника компанії:

(П.І.П, Посада, Телефон, E-mail)

4