Неділя 24 червня 2018 р. 18:03 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

23 квітня на прохання мешканців міста автобусний маршрут № 27 також здійснюватиме перевезення пасажирів до міського кладовища

У зв’язку з тим, що поминальний день - 24 квітня (понеділок) є робочим, більшість автобусних маршрутів загального користування буде обслуговувати свої маршрути. Сполучення різних районів міста з кладовищем «Яцево» у цей день буде здійснюватись за допомогою автобусних маршрутів:

№ 14 «Залізничний вокзал – Яцево»;

№ 16 «Залізничний вокзал – Яцево - Дачі (Новоселівка)»;

№ 17 «КСК – Яцево – Дачі (Новоселівка)»;

№ 21 «Яцево - вул. Захисників України – вул. Незалежності»;

№ 26 «вул. Льотна - Яцево».

У поминальні дні працівники управління транспорту та зв’язку міської ради здійснюватимуть контроль  за роботою громадського транспорту. У разі збільшення потреби в перевезеннях пасажирів у напрямку кладовища «Яцево», можливе оперативне регулювання кількості автобусів.

Зважаючи на звернення мешканців району Лікеро-горілчаного заводу, 23 квітня (неділя) автобусний маршрут № 27 також буде здійснювати перевезення пасажирів з кінцевої зупинки «Лікеро-горілчаний завод» у напрямку кладовища «Яцево» автобусами у кількості 4 одиниці.

Нагадуємо, що 23 квітня (неділя) до кінцевої зупинки «Сіверянка» буде спрямовано по дві одиниці тролейбусів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими можливостями (з відкидним пандусом), з маршрутів № 1 «Вокзал - Сіверянка», № 10 «ЗАЗ - Сіверянка» та № 11 «вул. Незалежності - Бобровиця». Інший рухомий склад на цих маршрутах буде розвертатись на зупинці «Бобровиця». 

Пасажири, які хочуть скористатись електротранспортом, можуть уточнювати розклад руху у диспетчера КП «ЧТУ» за телефоном 3-31-45.

За повідомленням управління транспорту та зв’язку міської ради

21 квітня 2017 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.