Четвер 23 листопада 2017 р. 23:59 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Чернігівський міський голова особисто контролює реконструкцію скверу

Під час перевірки стану реконструкції скверу імені Богдана Хмельницького Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко доручив начальнику управління капітального будівництва міської ради В’ячеславу Почепу вирішити питання щодо доцільності встановлення додаткових лавочок, створення клумби і огорожі навколо доріжки біля П’ятницької церкви.

Міський голова не тільки оглянув хід виконаних робіт, а й виправив недоліки, які стали помітні чернігівцям. Він вніс пропозиції щодо розташування місць відпочинку та висловив сумніви щодо правильності розміщення, викладеного плиткою, майданчика замість клумби, яка раніше була біля П’ятницької церкви. Владислав Атрошенко запропонував поставити певну огорожу, аби не робити із святого місця пішохідну зону.

За словами В’ячеслава Почепа, найближчим часом він особисто обговорить питання щодо правильності розміщення доріжки біля церкви із настоятелем П’ятницької церкви.

Крім того, міський голова пройшовся разом з проектантом по алеї від Красної площі до проспекту Перемоги, яку теж незабаром очікує реконструкція. Відповідне рішення міської ради приймалося у вересні минулого року, а в листопаді був визначений бюджет.

Як зазначив начальник управління капітального будівництва міської ради, реконструкція розпочнеться після завершення експертизи, результати якої вже будуть отримані до кінця цього тижня.

Прес-служба Чернігівської міської ради за матеріалами ТРА «Новий Чернігів»

18 травня 2017 р.