Субота 20 квітня 2019 р. 04:06 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

«Березовий гай» офіційно стане парком

Сьогодні виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив створення на території березового гаю в районі вул. Пухова парку.

Як повідомив на початку засідання виконкому Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, з такою пропозицією до нього звернулося понад 1200 чернігівців.

«Враховуючи соціальну напругу, пов’язану з забудовою території зеленої зони по вулиці Генерала Пухова, та з метою захисту інтересів мешканців міста Чернігова, керуючись підпунктом 7 пункту «а» частини першої статті 30, статтею 40, пунктом 1 частини другої статті 52, частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 5 частини другої статті 10, статтею 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», пунктом 9 частини першої статті 2 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Правилами утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затвердженими наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 № 105, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Погодити створення районного парку на території зеленої зони, обмеженої вулицею Кільцевою, багатоквартирною житловою забудовою по вулиці Генерала Пухова та садибною забудовою по вулицям Генерала Пухова, Бобровицькій та Всеволода Ганцова, розташованої в Деснянському районі  м. Чернігова.

2. Управлінню архітектури та містобудування міської ради (Калюжний С. С.) спільно з управлінням земельних ресурсів міської ради (Дмитренко В. Л.) та комунальним підприємством «Зеленбуд» міської ради (Старіков Р. М.) визначити орієнтовні межі районного парку.

3. Управлінню архітектури та містобудування міської ради (Калюжний С. С.) спільно з постійною комісією міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин (Бакшун І. М.) внести проект рішення «Про створення районного парку» на розгляд міської ради,» - зазначено в рішенні виконкому.

Як пояснив на засіданні виконкому начальник Управління архітектури та містобудування міської ради, вибір для парку саме районного статусу пов’язаний з тим, що для районного парку не потрібно створювати та утримувати керуючу адміністрацію. У той же час, для міського парку норми законодавства її вимагають.

Тепер остаточне рішення про створення парку – за депутатами міської ради.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

06 червня 2017 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.