Четвер 27 липня 2017 р. 21:35 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Безкоштовна анімаційна театралізована екскурсія «Інтелігентний Чернігів: екскурс у 19 сторіччя!»

У Чернігові 24 червня на Валу відбудеться безкоштовна анімаційна театралізована екскурсія «Інтелігентний Чернігів: екскурс у 19 сторіччя!».

На цю подію запрошуються гості та мешканці нашого міста.

Збір групи на початку Валу о 17 годині.

Кожен відвідувач на маршруті особисто зможе познайомитись з самим Миколою Гоголем, Михайлом Коцюбинським та Леонідом Глібовим. Організатор – управління культури та туризму міської ради, обіцяє, що буде цікаво, незвично та смішно.

Крім того, екскурсії проводитимуться 29 липня та 26 серпня.

Телефон для довідок - (0462) 77-70-51.

20 червня 2017 р.

Громадське обговорення вартості проїзду у тролейбусах міста

Урочисті заходи у Чернігові 1-2 серпня

31 липня - конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування