26 липня 2017 р.

Транспортний рух по проспекту Миру відкритий

Ремонт дороги по просп. Миру у Чернігові завершений. Останні роботи виконувалися вчора до пізнього вечора. Рух транспорту був відновлений уже вночі.

Крім того, разом з ремонтом дороги був заасфальтований тротуар з парного боку проспекту.

Ремонтні роботи, що не вимагають перекриття руху, продовжуватимуться на проспекті й надалі. Зокрема, буде зроблено відкіс, пішохідну та велозону з непарного боку вулиці.

Як повідомлялося раніше, по проспекту Миру після сильної зливи відбулося просідання асфальтобетонного покриття. Комунальними службами були проведені роботи по демонтажу пошкодженої основи дорожнього покриття, облаштуванню колодязів з бетонуванням дна та армуванням стін, прокладенню траншей під труби зливової каналізації. Крім того, вже зроблений монтаж двох пластикових труб, бетонування колодязів і решіток та зворотна засипка комунікацій.

Прес-служба міської ради за інформацією управління житлово-комунального господарства

Відеосюжет телеканалу "Дитинець"