Четвер 21 лютого 2019 р. 08:10 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Звання «Почесний громадянин міста Чернігова» присвоєні ПАСІЧНИКУ Василю Івановичу і НОРОВУ Олександру Олександровичу

Чернігівська міська рада присвоїла звання "Почесний громадянин міста Чернігова" ПАСІЧНИКУ Василю Івановичу і НОРОВУ Олександру Олександровичу (посмертно).

Таке рішення депутати прийняли під час 22-ї сесії міської ради 17 серпня. Як повідомлялося раніше, звання Почесний громадянин міста Чернігова є найвищою відзнакою територіальної громади міста Чернігова, присвоюється громадянам України та інших держав, які своєю професійною та громадською діяльністю зробили вагомий внесок у розвиток міста, що сприяло піднесенню його авторитету як на державному, так і на міжнародному рівні.

Право присвоєння звання "Почесний громадянин міста Чернігова" відповідно до Положення про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Чернігова"належить виключно міській раді.

Пропозиції, пов'язані з присвоєнням такого звання, розглядаються спеціально утвореною Комісією 1 раз на рік, після чого міський голова вносить дане питання на розгляд депутатів Чернігівської міської ради.

ПАСІЧНИК Василь Іванович - директор Чернігівського обласного центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів – за видатні заслуги в галузях охорони здоров'я та соціального захисту.

НОРОВ Олександр Олександрович - старший викладач кафедри соціальної педагогіки Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка, художній керівник Чернігівського міського молодіжного народного театру "Ілюмінатор" – за видатні заслуги в галузях культури, виховання та освіти. Звання "Почесний громадянин міста Чернігова" присвоєне посмертно.

17 серпня 2017 р.