П’ятниця 17 серпня 2018 р. 14:32 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Проекти рішень міської ради

Суб'єкт подання – депутат міської ради Ковтун Я.В.


Проект 


14/VII-


Про внесення змін Чернігівської міської ради
від 26 вересня 2014 року «Про затвердження
 Положення про порядок залучення та
встановлення розміру пайової участі (внеску)
фізичних та юридичних осіб у створенні і
розвитку інженерно-транспортної та
соціальної інфраструктури міста Чернігова»
(44 сесія 6 скликання)

 

З метою покращення інвестиційної привабливості міста Чернігів керуючись статтею 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», частиною 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення Чернігівської міської ради від 26 вересня 2014 року «Про затвердження Положення про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова» (44 сесія 6 скликання).

2. Встановити, що функції з підготовки проектів договорів про пайову участь (внесок) замовників (інвесторів) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова та реєстрації цих договорів покладаються на управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради, а підписання договорів – на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради згідно з розподілом повноважень.

3. Ця ухвала не поширюється на відносини, що випливають з укладених на час набрання чинності цієї ухвали договорів про сплату пайового внеску.

4. Прес-службі Чернігівської міської ради (Чусь Н. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення в п’ятнадцятиденний термін з дня прийняття.

5. Рішення набирає чинності з 01.01.2017 року.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на профільного заступника міського голови та постійну комісію міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин (Бакшун І. М.).

 

Міський голова                                                                                                      В. А. Атрошенко                                                      

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Яку вулицю чи площу Чернігова Ви би перейменували, назвавши іменем Героя України і колишнього чернігівця Левка Лук’яненка?
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.