Субота 20 квітня 2019 р. 04:09 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Проекти рішень міської ради

проект

 № 15/VII -


Про Програму розвитку велосипедного
руху і облаштування велосипедної
інфраструктури у м. Чернігові
на 2017-2020 роки  

 

Відповідно до підпункту 22 пункту 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи основні положення Стратегії розвитку міста Чернігова на період до 2020 року, розглянувши пропозиції управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради щодо створення та розвитку велосипедної інфраструктури, міська рада вирішила:

1. Затвердити Програму розвитку велосипедного  руху і облаштування велосипедної  інфраструктури у м. Чернігові  на 2017-2020 роки (далі - Програма), що додається.

2. Фінансовому управлінню Чернігівської міської ради  (Лисенко О. Ю.) передбачити у міському бюджеті на відповідні роки видатки на виконання Програми розвитку велосипедного  руху і облаштування велосипедної  інфраструктури у м. Чернігові  на 2017-2020 роки. 

3. Управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради (Куц Я. В.), управлінню освіти Чернігівської міської ради (Білогура В. О.), управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради (Дериземля А. В.), виконавчому комітету Чернігівської міської ради вжити відповідних заходів щодо реалізації Програми розвитку велосипедного  руху і облаштування велосипедної  інфраструктури у м. Чернігові  на 2017-2020 роки. 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Ломако О. А. та постійну комісію міської ради з питань  житлово-комунального  господарства, транспорту і зв’язку  та енергозбереження  (Антонов О. С.).

 

 

Міський голова                                                                                                       В. А. Атрошенко

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.