Вівторок 22 січня 2019 р. 17:08 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Проекти рішень міської ради

 проект 

30/VII-


Про надання дозволу Комунальному
підприємству «Чернігівське тролейбусне
управління» Чернігівської міської ради
на укладання договору фінансового лізингу
для придбання тролейбусів

 

Відповідно до статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл Комунальному підприємству «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міської ради (код ЄДРПОУ 03328681) на укладання договору фінансового лізингу для придбання тролейбусів у кількості 12 одиниць з правом викупу на загальну суму 51 000 000 (п’ятдесят один мільйон) грн. з Публічним акціонерним товариством комерційним банком «ПРИВАТБАНК» на таких умовах: аванс – 10 200 000 (десять мільйонів двісті тисяч) грн.; сума фінансування - 40 800 000 (сорок мільйонів вісімсот тисяч) грн.; відсоткова ставка – 16 % річних у гривні; строк лізингу 5 років (60 місяців); погашення лізингових платежів та відсотків – щомісячно рівними частинами; страхування – згідно з тарифами акредитованої страхової компанії Публічного акціонерного товариства  комерційний банк «ПРИВАТБАНК».

Надати дозвіл начальнику Комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міської ради Лавренюку Дмитру Олександровичу на підписання договору фінансового лізингу і договору страхування майна та необхідних документів для оформлення цих договорів.

2. Укласти договір поруки для забезпечення виконання зобов’язань Комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міської ради перед Публічним акціонерним товариством комерційним банком «ПРИВАТБАНК» за договором фінансового лізингу.

Уповноважити заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Черненко А.В. на підписання від Чернігівської міської ради договору поруки та необхідних документів для оформлення цього договору.

3. У разі потреби, фінансовому управлінню Чернігівської міської ради, при формуванні міського бюджету на 2019 – 2023 року, передбачити кошти для забезпечення виконання зобов’язань Комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міської ради, відповідно до вимог чинного законодавства.

4. Комунальному підприємству «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міської ради:

4.1. Дозволити здійснювати витрати, пов’язані з ремонтом та обслуговуванням тролейбусів (п. 1 цього рішення), згідно діючою системою огляду і ремонту рухомого складу та іншими нормативними і технологічними документами.

4.2. Після закінчення лізингу здійснити дії щодо оформлення відповідних документів, що підтверджують право власності на тролейбуси (п. 1 цього рішення) за територіальною громадою міста, в особі Комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління Чернігівської міської ради.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Черненко А.В. і голову постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв'язку та енергозбереження Антонова О.С.

 

 

Міський голова                                                                                                               В. А. Атрошенко 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.