Четвер 20 червня 2019 р. 18:36 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Проекти рішень міської ради


Про надання згоди на безоплатну
передачу у комунальну власність
територіальної громади м. Чернігова
об’єктів соціальної та інженерної
інфраструктури

               

Відповідно до пунктів 31, 51 частини 1 статті 26 та частин 2, 5  статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»,  міська рада вирішила:

1. Надати згоду на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної  та інженерної інфраструктури згідно з додатком.

2. Зовнішні мережі водопостачання, водовідведення та каналізаційний колектор, зазначені у додатку, передати в якості внеску до статутного капіталу комунальному підприємству «Чернігівводоканал»  Чернігівської міської ради та збільшити статутний капітал цього підприємства на 740553 гривні 13 копійок. 

3.   Передачу здійснити відповідно до Положення про порядок передачі у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури, затвердженого рішенням міської ради від 6 березня 2014 року (39 сесія 6 скликання).

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну   комісію міської ради з питань комунальної власності, бюджету та фінансів (Тарасовець О. М.) та секретаря міської ради Черненка М. П.    

 

 

 Міський голова                                                                                                                В. А. Атрошенко

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Чи підтримуєте Ви ліквідацію районних в Чернігові рад (Деснянської та Новозаводської)?
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.