Четвер 20 червня 2019 р. 18:35 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Проекти рішень міської ради


Про внесення змін до Програми компенсації
пільгових перевезень окремих
категорій громадян в міському
електро- та автомобільному транспорті
загального користування на 2019-2021 роки

 

 

Керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою соціального захисту окремих категорій громадян в частині безоплатного проїзду в міському електро- та автомобільному транспорті загального користування, міська рада вирішила:

1. Внести зміни до Програми компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян в міському електро- та автомобільному транспорті загального користування на 2019-2021 роки, що додаються.

2. Фінансовому управлінню міської ради (Лисенко О. Ю.) передбачити фінансування видатків, виходячи з фінансових можливостей міського бюджету міста Чернігова на 2019-2021 роки, для виконання заходів Програми.

3. Управлінню транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради (Рижий О. М.) вжити відповідних заходів стосовно реалізації Програми.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника  міського голови Черненка А. В. та на постійні комісії міської ради: з питань комунальної власності, бюджету та фінансів (Тарасовець О. М.), з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв'язку та енергозбереження (Антонов О. С.).

 

 

Міський голова                                                                                                    В. АТРОШЕНКО

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Чи підтримуєте Ви ліквідацію районних в Чернігові рад (Деснянської та Новозаводської)?
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.