Субота 20 квітня 2019 р. 03:42 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Останні новини

Про організацію вуличної торгівлі у Чернігові - в ефірі Суспільного

Про організацію вуличної торгівлі у Чернігові - в ефірі Суспільного   У Чернігові вулична торгівля приводиться до уніфікованого зразка: усі торгові точки, з яких продаватимуть каву та інші напої, морозиво, солодку вату та будь-яку вуличну їжу, мають бути єдиного формату та встановлені у визначених місцях. Усі вимоги затверджені Порядком користування об’єктами благоустрою у м. Чернігові. Подробиці про це нововведення у місті розповів заступник міського голови Олександр Ломако в ефірі програми «Тема дня» телеканалу «UA.Чернігів» 18 квітня. Він зазначив, що зовнішній вигляд торгових лотків, зокрема, впливає на зовнішній вигляд нашого міста. Зробити їх уніфікованими, щоб вони не були різної форми та кольору та щоб кілька однакових не стояли в одному місці – це було доручення чернігівського міського голови Владислава Атрошенка.
 
  - Містяни можуть жити і не помічати багатьох речей. Але треба наводити лад у місті. Ми почали це робити з першого ж дня, прибираючи МАФи, стихійну незаконну торгівлю. Коли задається будь-який стандарт, люди до цього, як кажуть, до хорошого, швидко звикають, і потім вже кажуть: «так краще, ніж було раніше». До прикладу, коли прибирали зовнішню рекламу, власники спочатку казали, що вона нікому не заважає, а коли прибрали – людям так більше сподобалось, бо дійсно так краще, - сказав Олександр Ломако, відповідаючи на питання ведучої про ставлення мешканців міста до організації вуличної торгівлі у місті. – Міська влада має формувати смак у людей, зовнішній вигляд та обличчя міста.
19 квітня 2019 р.

У Чернігові наведуть лад з рекламою на фасадах будинків у центрі міста

У Чернігові наведуть лад з рекламою на фасадах будинків у центрі міста   У Чернігові демонтують 56 рекламних конструкцій, що розміщені з порушеннями норм чинного законодавства. Таке рішення прийнято 18 квітня на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради. У документі перелічуються рекламні конструкції, які розміщені без відповідних дозволів та погоджень на фасадах житлових будинків або на огорожах у центральній частині міста та прилеглих до неї вулиць.
 
  Під час розгляду цього питання заступник міського голови Олександр Ломако пояснив, що для виявлення рекламних конструкцій, які встановлені без дозволів, було організований спеціальний рейд за участі керівників профільних управлінь та комунальних підприємств міської ради. Найбільше уваги при цьому приділялося фасадам перших поверхів житлових будинків центральної частини міста: по проспекту Миру, проспекту Перемоги, вул.Рокоссовського та інших.
 
  - У нас була робота проведена з власниками приміщень для того, щоб вони або погодили рекламу на фасаді з Управлінням архітектури та містобудування міської ради, і ми їм давали певні рекомендації, і багато хто пішов назустріч, або ж прибрали ці незаконні конструкції. Це перше подібне рішення по наведенню ладу у центральній частині міста, - сказав Олександр Ломако.
19 квітня 2019 р.

Чернігівський Центр надання адміністративних послуг: плани на найближче майбутнє

Чернігівський Центр надання адміністративних послуг: плани на найближче майбутнє   Віднедавна Центр надання адміністративних послуг міста Чернігова (ЦНАП) почав здійснювати державну реєстрацію актів цивільного стану - шлюбів, розлучень та народження дітей. Докладніше про це можна дізнатися на офіційному веб-порталі самого ЦНАП.
 
  Про інші переспективні плани та додаткові послуги ЦНАПу в програмі «Вечірній Чернігів» розповідає керівник Управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради Микола Овсяник.
 
  Зокрема, зараз ЦНАП опрацьовує нові механізми видачі довідок про склад сім’ї. Зовсім скоро будь-яка фізична особа зможе замовляти таку довідку он-лайн. А потім просто прийти на той час, який їй призначать і забрати її. Початок дії такого сервісу – справа найближчих тижнів.
19 квітня 2019 р.

Порушуєш закон і не платиш за землю? Відшкодуєш збитки

Порушуєш закон і не платиш за землю? Відшкодуєш збитки   Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 18 квітня затвердив акти Комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.
 
  Йдеться про використання юридичними та фізичними особами 24 земельних ділянок різної площі з порушеннями законодавства, що призвело до завдання місту збитків на загальну суму понад 2,4 млн грн.
19 квітня 2019 р.

Чернігів може отримати субвенцію з державного бюджету для реконструкцій мереж

Чернігів може отримати субвенцію з державного бюджету для реконструкцій мереж   Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 18 квітня, вніс зміни до Програми поліпшення екологічного стану міста Чернігова на 2018-2020 роки. Це необхідно для подання пакету документів до Міністерства екології та природних ресурсів України з метою отримання субвенції з державного бюджету для виконання реконструкцій на об’єктах комунальної власності.
 
  За словами начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Ярослава Куца, йдеться про реконструкцію таких об’єктів: зливова каналізація від вул.Рокоссовського до просп.Перемоги, самопливний каналізаційний колектор по вул.Глібова, вул.Леоніда Пашина від перехрестя з вул.Красносільського до каналізаційної насосної станції КНС-5 та самопливний каналізаційний колектор по вул.Глібова від колодязя гасителя КНС-4 по вул.Квітнева до будинку №80 по вул.Глібова.
18 квітня 2019 р.

З 22 квітня - перекриття руху автотранспорту по вулицях Чорновола та Старобілоуській

З 22 квітня - перекриття руху автотранспорту по вулицях Чорновола та Старобілоуській   У Чернігові з 22 квітня перекриватиметься рух автотранспорту на двох вулицях міста: В`ячеслава Чорновола та Старобілоуській. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 18 квітня.
 
  А саме:
 
  - з 9.00 год. 22 квітня по 19.00 год. 23 квітня рух автотранспорту перекриватиметься для проведення ремонтних робіт дорожнього покриття по вул. В`ячеслава Чорновола;
 
  - з 9.00 год. 22 квітня по 19.00 год. 26 квітня перекриватиметься рух автотранспорту для проведення ремонтних робіт дорожнього покриття по вул. Старобілоуській (від вул. Жабинського до вул. Ріпкинської).
18 квітня 2019 р.

Олександр Ломако: Інвестпрограму «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» виконком розгляне після громадського обговорення

Олександр Ломако: Інвестпрограму «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» виконком розгляне після громадського обговорення   Питання схвалення інвестиційної програми АТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на 2019 рік у сфері теплопостачання за пропозицією заступника міського голови Олександра Ломако сьогодні зняли з розгляду засідання виконкому. Керівництву компанії запропонували провести публічне обговорення проекту інвестиційної програми і пояснити чернігівцям, як була виконана інвестиційна програма за попередній рік і що планується зробити цього року.
 
  «По-перше, такі питання треба приймати після публічного обговорення та презентації. По-друге, тільки після звіту про виконання інвестиційної програми минулого року. Адже у компанії назвали ряд цифр і по окупності, і по еконоімії, а ми не можемо їх перевірити", - сказав Олександр Ломако, запропонувавши провести публічний звіт та презентацію для інформування містян про проект інвестпрограми. Після цього на наступному засіданні виконавчий комітет розгляне проект інвестпрограми, і далі він буде винесений на розгляд депутатів міської ради.
18 квітня 2019 р.

Комунальне господарство міста вже готують до наступного опалювального сезону

Комунальне господарство міста вже готують до наступного опалювального сезону   Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 18 квітня ухвалив рішення «Про підготовку міського комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019 – 2020 років». Документом затверджено план заходів щодо підготовки житлового фонду, об’єктів комунального господарства і соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років, а також склад міського оперативного штабу, який буде опікуватись цими питаннями.
 
  Рішенням встановлені види, кількісні показники та граничні строки виконання заходів з підготовки до зими підприємствами та відповідальними особами.
 
  Наприклад, у житловому господарстві міста для забезпечення нормальних умов експлуатації житлового фонду в зимових умовах силами КП «Деснянське», «Новозаводське», «ЖЕК-10», «ЖЕК-13»; ТОВ «Майас Сілтумс» та ОЖБК передбачено провести комплексну підготовку до зими 1769 житлових будинків.
18 квітня 2019 р.

У Чернігові на три місяці перекриватиметься рух автотранспорту по вул. Героїв Чорнобиля

У Чернігові на три місяці перекриватиметься рух автотранспорту по вул. Героїв Чорнобиля   У Чернігові для проведення робіт з реконструкції мереж водопостачання та водовідведення з 9.00 год. 1 травня по 19.00 год. 1 серпня перекриватиметься рух автотранспорту по вул. Героїв Чорнобиля (від просп. Миру до вул. Київської). Відповідний дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «УТБІнжиніринг» надав виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 18 квітня. На місці проведення ремонтних робіт будуть встановлені дорожні знаки згідно зі схемами організації дорожнього руху, погодженими в управлінні патрульної поліції Чернігова.
 
  Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради на час перекриття ділянок вулиць внесе зміни в маршрутну мережу громадського транспорту, про що буде повідомлено додатково.
 
  За словами керівника Управління ЖКГ міської ради Ярослава Куца, рішення про перекриття приймається для загального інформування містян. Самі роботи будуть проводитись поетапно, тобто у різний час буде перекриватися певна частина вказаної ділянки, враховуючи і обсяги робіт, і питання безпеки. По мірі виконання робіт прес-служба міської ради інформуватиме про можливий проїзд та об'їзд ділянки, де відбуваються роботи.
18 квітня 2019 р.

КП «Новозаводське» обслуговує 488 будинків і 175 гектарів прибудинкової території

КП «Новозаводське» обслуговує 488 будинків і 175 гектарів прибудинкової території   Серед 488 будинків, яким надає послугу з управління КП «Новозаводське» Чернігівської міської ради, 30% збудовані до 1917 року. Це найбільша проблема підприємства, тому що більшість таких будинків через зношеність своїх конструкцій мають серйозні проблеми. Про це розповів керівник КП «Новозаводське» Віталій Морський у якості гостя програми «Серед тижня» на телеканалі «Новий Чернігів».
 
  Разом з тим, капітальні ремонти таких будинків – відповідальність співвласників. Підприємство замовляє висновки експертних організацій про те, що потрібно в першу чергу замінити в зношений будинках і скільки це буде коштувати. Скликає загальні збори і доносить цю інформацію до мешканців. А далі вирішувати долю свого будинку тільки їм.
17 квітня 2019 р.
Систему енергомеенеджменту міста Чернігова оцінять на відповідність європейським стандартам. АНОНС

Систему енергомеенеджменту міста Чернігова оцінять на відповідність європейським стандартам. АНОНС

19 квітня 2019 р.
Оголошується проведення Чернігівського міського конкурсу сувенірної продукції «Агов! Hand Made, Che!»

Оголошується проведення Чернігівського міського конкурсу сувенірної продукції «Агов! Hand Made, Che!»

19 квітня 2019 р.
У Чернігові приберуть ряд торговельних кіосків та інших незаконних споруд

У Чернігові приберуть ряд торговельних кіосків та інших незаконних споруд

18 квітня 2019 р.
У Чернігові демонтаж незаконних гаражів продовжується

У Чернігові демонтаж незаконних гаражів продовжується

18 квітня 2019 р.

Фонд комунального майна повідомляє про результати аукціонів

17 квітня 2019 р.

Які роботи проводяться на Красній площі Чернігова

17 квітня 2019 р.

КП «АТП-2528» і надалі надаватиме послугу з вивезення побутових відходів

17 квітня 2019 р.

У Чернігові відновили подачу тепла у дитсадки та школи

16 квітня 2019 р.

30 квітня в Чернігові – відкриття Високого туристичного сезону. Алея героїв "оживає" з 12 години

16 квітня 2019 р.
Актуально

Орієнтовний план основних заходів з 22 по 26 квітня 2019 року

Орієнтовний план основних заходів з 22 по 26 квітня 2019 року   22.04.19 - 08.30
  Нарада з керівниками структурних підрозділів міської ради з питань організаційно-кадрової роботи
  Фесенко С.І.
19 квітня 2019 р.

Інформація про місця ремонтних робіт на підземних мережах по м. Чернігову

Інформація про місця ремонтних робіт на підземних мережах по м. Чернігову   Шановні чернігівці!
  З метою повного та об'єктивного інформування, а також допомоги громадському контролю веб-портал Чернігівської міської ради розміщатиме інформацію про адреси ремонтних робіт з розкриттям грунту, які проводяться на території міста КП "Чернігівводоканал" Переліки надані цим підприємством:
15 квітня 2019 р.

Оголошення про скликання сорок першої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання

Оголошення про скликання сорок першої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання   Відповідно до пункту 2 частини третьої статті 50 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 24 квітня 2019 року о 9 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7) відбудеться сорок перша сесія Чернігівської міської ради сьомого скликання. Відповідне розпорядження підписав секретар Чернігівської міської ради Максим Черненок 12 квітня.
12 квітня 2019 р.

Що робити, коли порушуються права споживача нехарчової продукції?

Що робити, коли порушуються права споживача нехарчової продукції?   З метою системного підходу та упорядкування звернень споживачів про порушення їх прав суб’єктами господарювання у разі придбання нехарчової продукції Мінекономрозвитку за участю проекту «Експертна підтримка врядування та економічного розвитку» (EDGE) розробило відповідну форму щодо написання споживачами такого звернення.
31 січня 2019 р.

До уваги ОСББ і тих, хто думає про їх створення! Розпочалася реєстрація учасників проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень»

До уваги ОСББ і тих, хто думає про їх створення! Розпочалася реєстрація учасників проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень»   Розпочалася реєстрація заявок на участь у Проекті ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (ЄС/ПРООН HOUSES). У тексті - посилання на форму для реєстрації on-line.
18 січня 2019 р.

ГУ ДФС запрошує платників податків перевірити стан розрахунків з бюджетом

  Головне управління ДФС у Чернігівській області, з метою недопущення податкового боргу, запрошує платників податків перевірити стан розрахунків з бюджетом.
 
  Зробити це пропонуємо через «Електронний кабінет», вхід до якого здійснюється за посиланням https://cabinet.sfs.gov.ua, або звернувшись до ЦОП за місцем реєстрації (податкової адреси) платника податків.
07 грудня 2018 р.

Придбання нових тролейбусів

Придбання нових тролейбусів   Прогноз щодо контрактів на товари та послуги.
01 серпня 2018 р.

European Investment Bank — Supplies — Prior information notice without call for competition — Not applicable

European Investment Bank — Supplies — Prior information notice without call for competition — Not applicable   European Investment Bank — Supplies — Prior information notice without call for competition — Not applicable
31 липня 2018 р.

Працює міський колл-центр: цілодобова гаряча телефонна лінія, сайт і мобільний додаток

Працює міський колл-центр: цілодобова гаряча телефонна лінія, сайт і мобільний додаток   Електронна адреса сайту міського колл-центру – http://chmkc.com.ua/
 
  Номер телефону гарячої лінії міського колл-центру у Чернігові – 0-800-50-93-50. Дзвінки безкоштовні. Контакт-центр працює цілодобово.
01 червня 2018 р.

50% чернігівців вважають, що місто розвивається в правильному напрямку (Рейтинг міст України, частина 1)

50% чернігівців вважають, що місто розвивається в правильному напрямку (Рейтинг міст України, частина 1)   Результати червертого щорічного Рейтингу міст України, який проводиться соціологічною групою «Рейтинг» на замовлення «IRI» (Міжнародного республіканського інституту), представив 27 березня в Чернігівській міській раді заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако.
 
  Він повідомив, що буквально цієї п’ятниці, 23 березня, в Києві був презентований цей четвертий муніципальний звіт. Опитування проводилося з 20 січня по 10 лютого 2018 року методом face-to-face-інтерв'ю на дому. У Чернігові було опитано 800 респондентів. Цільова аудиторія - це постійні жителі міста віком від 18 років і старші. Вибірка є репрезентативною за статтю та віком. Згідно даних ЦВК було обрано мінімум 50 дільниць і в кожній з них опитана певна кількість людей.
27 березня 2018 р.

Чи стикались Ви із бюрократичними перепонами в Чернігові при веденні вашого бізнесу? Опишіть ситуацію

Чи стикались Ви із бюрократичними перепонами в Чернігові при веденні вашого бізнесу? Опишіть ситуацію   За підсумками опитування підприємців міста, що проходить на офіційному веб-порталі міської ради на питання «Що заважає Вашому бізнесу у Чернігові?» 8 % респондентів вказали на бюрократичні перепони. З метою більш поглибленого аналізу цієї проблематики створюється он-лайн сервіс «Гаряча кнопка», де підприємці міста можуть повідомити про випадки бюрократизму у структурних підрозділах міської ради або інших інстанціях державних органів.
05 березня 2018 р.

Проект капітального ремонту "нижньої" частини Валу викладений в загальний доступ для ознайомлення чернігівців

Проект капітального ремонту "нижньої" частини Валу викладений в загальний доступ для ознайомлення чернігівців   Чернігівська міська рада оприлюднює для загального доступу і вивчення чернігівцями проект капітального ремонту "нижньої" частини Валу (юридично це - парк ім. Коцюбинського). Автор і розробник - ТОВ "СІТІ-ПРОЕКТ" (м. Чернігів). На сьогодні цей проект погоджений Національним архітектурно-історичним заповідником "Чернігів Стародавній", Департаментом культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації та Міністерством культури України. Остаточний висновок комплексної експертизи щодо проекту буде надаватися після внесення в документацію всіх змін і доповнень, у тому числі за результатами громадських слуханнь, які призначені на 8 грудня.
21 листопада 2017 р.

Проект капітального ремонту "нижньої" частини Валу (частина 2: візуалізація)

Проект капітального ремонту "нижньої" частини Валу (частина 2: візуалізація)   Чернігівською міською радою вже викладений в загальний доступ розроблений архітектурною майстернею проект капітального ремонту парку ім. Коцюбинського в м. Чернігові ("нижньої" частини Валу). Пропонуємо також ознайомитися з візуалізацією цього проекту.
21 листопада 2017 р.

Чернігівський об’єднаний міський військовий комісаріат: інформація для офіцерів запасу

Чернігівський об’єднаний міський військовий комісаріат: інформація для офіцерів запасу   Чернігівський об’єднаний міський військовий комісаріат запрошує офіцерів запасу та громадян, які мають спеціальності, споріднені з військовими, для прийняття на військову службу за контрактом осіб офіцерського складу. Грошове забезпечення офіцерів Збройних Сил України – від 9 000 грн. на місяць. Звертатись за адресою: м. Чернігів, вул. О. Молодчого, 15, каб. 307.
18 липня 2016 р.

Військова служба за контрактом: спрощений порядок прийняття і збільшена зарплата

Військова служба за контрактом: спрощений порядок прийняття і збільшена зарплата   З метою виконання завдань та відновлення боєздатності Збройних Сил України районні військові комісаріати Чернігівської області проводять набір громадян України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом і резерву Збройних Сил України, до навчальних військових частин Сухопутних військ, Високомобільних десантних військ, Повітряних сил та інших військових частин на посади рядового, сержантського та старшинського складу.
20 січня 2016 р.

Informative message

Informative message One of the priority tasks in the work of Chernigiv Mayor Vladyslav Atroshenko is the construction of ...
30 грудня 2015 р.

Побудова сміттєпереробного заводу – серед пріоритетних завдань Владислава Атрошенка

Побудова сміттєпереробного заводу – серед пріоритетних завдань Владислава Атрошенка   Одним із пріоритетних завдань роботи Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка є побудова сміттєпереробного заводу на території полігону в мікрорайоні Масани.
  Для того, щоб забезпечити прозорість та відкритість процесу залучення інвестора, на доручення міського голови Атрошенка В. А. надаємо наступну інформацію:
30 грудня 2015 р.

Інформація щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

Інформація  щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції   Інформація щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції
  Для вирішення питань, пов’язаних з тимчасовим перебуванням, слід звертатися: за телефоном УРЯДОВОЇ «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» (БЕЗКОШТОВНО): 0800 507 309
23 липня 2014 р.

Безоплатна правова допомога

Безоплатна правова допомога   Чергова частина Чернігівського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. П’ятницька 39, каб. № 715. Звернутися до Центру можна цілодобово за єдиним номером з надання безоплатної вторинної правової допомоги 0-800-213-103.
14 жовтня 2013 р.

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.