Вівторок 14 серпня 2018 р. 09:46 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

Проект рішення Чернігівської міської ради «Про заборону роздрібної торгівлі пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями або тютюновими виробами у тимчасових спорудах (зупинкових комплексах) розташованих на об’єктах транспортної інфраструктури у місті Чернігові»

 

Керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 2 статті 156 КУпАП, з метою зменшення шкідливого впливу споживання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів на мешканців міста Чернігова, міська рада вирішила: 

1. Заборонити роздрібну торгівлю пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами у тимчасових спорудах (зупинкових комплексах), розташованих на об’єктах транспортної інфраструктури у місті Чернігові. 

2. Суб'єктам господарювання, які здійснюють діяльність в тимчасових спорудах (зупинкових комплексах), розташованих на об’єктах транспортної інфраструктури привести свою діяльність у відповідність до вимог цього рішення. 

3. Головному управлінню Державної фіскальної служби у Чернігівській області (Барановський О. В.) рекомендувати : 

3.1. Провести моніторинг дотримання суб’єктами господарювання сфери роздрібної торгівлі алкогольними напоями, що здійснюють свою діяльність у тимчасових спорудах, ліцензійних умов та Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затверджених Постановою КМ України від 30.07.1996 № 854, та у разі необхідності вжити відповідних заходів реагування; 

3.2. Враховувати вимоги пункту 1 цього рішення при видачі та переоформленні ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями або тютюновими виробами у місцях, визначених цим рішенням, як таких, де роздрібна торгівля пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями або тютюновими виробами заборонена. 

4. Чернігівському відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Чернігівській області (Реберг В. К.) та комунальному підприємству «Муніципальна варта» Чернігівської міської ради (Хрустицький В. А.) посилити контроль та вживати заходи у межах компетенції до суб’єктів господарювання, що здійснюють роздрібну торгівлю пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями або тютюновими виробами у невизначених для цього місцях торгівлі. 

5. Прес-службі міської ради (Чусь Н. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення згідно з чинним законодавством. 

6. Рішення набуває чинності з моменту його оприлюднення. 

7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Ломако О.А. та постійну комісію з питань cоціально - економічного розвитку, підприємництва,  туризму  та  інвестиційної  діяльності  (Осіковська Н.С.).

 

 

Міський голова                                                                                                В. А. Атрошенко

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Яку вулицю чи площу Чернігова Ви би перейменували, назвавши іменем Героя України і колишнього чернігівця Левка Лук’яненка?
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.