Вівторок 23 січня 2018 р. 05:36 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Запитання до міської влади

Запитання:
   Здравствуйте! У меня такой вопрос, я коренная жительница Чернигова так же как и мои родители, мой муж так же, у нас обоих Черниговская прописка, но обстоятельства сложились таким образом, что проживаем мы в Тресвятськой Слободе. Я беременна вторым ребёнком, можем ли мы рассчитывать на выплату от города?
Клепка Алина Витальевна
Відповідь:
   Шановна Аліно Віталіївно! Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини надається мешканцям міста Чернігова при наявності наступних документів матері дитини: 2 ксерокопії паспорта (1, 2 сторінки, сторінка із зазначеним місцем реєстрації в м. Чернігів), 3 ксерокопії ідентифікаційного кода, копія свідоцтва про народження, довідка однієї з поліклінік міста Чернігова про те, що дитина знаходиться під наглядом дільничного педіатра. Заяву та весь пакет документів Ви можете подати до відділу звернень громадян Чернігівської міської ради: вул. Шевченка, 9, з понеділка по четвер, режим роботи з 9-00 до 17-00, з 13-00 до 14-00 - обідня перерва. При собі мати оригінали всіх зазначених вище документів.


20 січня 2018 р. 09:31:00

Запитання:
   Доброго дня. Пару днів тому, я писала вам своє запитання, але воно так і не було опубліковане. Ви вибірково публікуєте чи як? Тому повторюсь із проханням перевірити ДНЗ на належне дотримання вимог СНіП згідно температури повітря в группах, а також вологості повітря. Як приклад, мої діти ходять у садок ДНЗ, в якому температура повітря в группі, коли на вулиці морози були -11, була всього лиш 16 градусів. І це аж ніяк не норма! Норма в спальні - +19-+21 градус, а в ігровій - +21-+23 градуси. То чому ж дітки мерзнуть? Додає котельня тепла? Зараз трошки потеплішало на вулиці - і в группі тепер 17 градусів. Але це теж не норма. Прошу розглянути це питання!
Мусієнко Ірина Олександрівна
Відповідь:
   Шановна Ірино Олександрівно! Ваше звернення від 17.01.2018 щодо температурного режиму в ДНЗ "Дельфін" розглянуто заступником міського голови та передано на виконання начальнику управління освіти. Відповідь з результатами розгляду Ви отримаєте на вказану адресу у встановлений законом місячний термін.


19 січня 2018 р. 11:19:00

Запитання:
   Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, где я могу найти " Програму підтримки народжуваності у місті Чернігові на 2017-2022 роки" ? В каком официальном документе указано кто имеет право на соцпомощь от местной власти?
Иванова Мария Романова
Відповідь:
   Шановна Маріє Романівно! З нормативними документами (рішеннями міської ради, рішеннями виконкому, розпорядженнями міського голови тощо) Ви можете ознайомитись на офіційному сайті Чернігівської міської ради, в тому числі й з Програмою підтримки народжуваності у місті Чернігові на 2017-2022 роки (http://chernigiv-rada.gov.ua/document/rishennya-sesii/13776). Документу з переліком осіб, що мають право на отримання соціальної допомоги, не існує. Чернігівською міською радою в різні періоди прийнято ряд програм для мешканців міста: Програма надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста Чернігова на 2014-2018 роки, Програма підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей - мешканців м. Чернігова на 2016-2020 роки, Програма підтримки народжуваності у місті Чернігові на 2017-2022 роки.


19 січня 2018 р. 03:15:00

Запитання:
   Доброго дня. Ще в листопаді минулого року в нашій родини народился донька. В тому самому місяці ми подали документи на оформлення одноразової матеріальної допомоги при народженні дитини. Нам сказали, що про результати розгляду нашої заяви нам повідомлять, але пройшло більше двох місяців і жодної інформації ми не маємо. Чи можна якось дізнатися, чи розглядалася наша заява і якщо так, який був результат.
Іванов Дмитро Сергійович
Відповідь:
   Шановний Дмитре Сергійовичу! За вказаною Вами адресою - м. Чернігів, вул. В"ячеслава Чорновала, 32/67, до відділу звернень громадян про отримання одноразової грошової допомоги при народження дитини зверталась Іванова Юлія Анатоліївна, мати дитини. Муніципальну картку вона може отримати у центральному відділенні Ощадбанку за адресою: проспект Миру, 19. При собі мати паспорт та ідентифікаційний код.


15 січня 2018 р. 13:20:00

Запитання:
   доброго дня!!!
    Я дуже вас прошу допомогти нам відримонтувати наш лифт! Щоб молоді матусі зі своїми дітками не саїгакали по етожам! Я бачила як сусідки 7.8.6.3 зі своїми дітками саїгакали по етажам! да і мені теж не подобається бігати по етажам.Тому будь ласка допоможіть нам людям які живуть в цьому будинку відроминтувати лифт!
    З повагою Настя Игнатенко
Игнатенко Анастасія Євгенійвна
Відповідь:
   Шановна Анастасіє Євгеніївно! Звернення, які стосуються проблем, що виникли в будь-якій сфері житлово-комунального господарства міста, приймає Чернігівський міський контакт-центр. Щоб передати звернення до контак-центру (http://chmkc.com.ua) в режимі реального часу за допомогою додатку або веб-порталу користувачу першочергово потрібно зареєструватися (ця процедура робиться тільки один раз),щоб отримати доступ до Особистого кабінету. Після реєстрації користувач має змогу надіслати фото та текстове звернення, а потім в режимі online особисто слідкувати за реагуванням на них. Одночасно з цим звернутись можна за телефоном 0800509350 безкоштовно, цілодобово, без вихідних та обідньої перерви.


10 січня 2018 р. 21:38:00

Всього сторінок (65)1234 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.