18 жовтня 2018 р.

Чернігівським сім’ям, які втратили воїна АТО, допомагатимуть зі встановленням пам’ятника

Виконком Чернігівської міської ради сьогодні, 18 жовтня, затвердив порядок надання допомоги чернігівським сім’ям, які втратили воїна АТО, на встановлення пам’ятника.

Як відомо, у Чернігові діє Програма підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Чернігова на 2016–2020 роки. Завдяки цьому чернігівські сім’ї, які втратили через війну рідну людину, отримують разову компенсацію для виготовлення та встановлення надмогильного пам’ятника у розмірі до 20 тис. грн. Йдеться про фінансову допомогу сім'ї загиблого або померлого учасника АТО, похованого на міському кладовищі "Яцево".

Для отримання допомоги члену сім’ї загиблого або померлого учасника АТО потрібно подати до виконавчого комітету міської ради (відділ звернень громадян міської ради) заяву на ім’я міського голови, оформлену відповідно до ЗУ «Про звернення громадян», додавши перелік зазначених документів за цим посиланням.