Четвер 20 червня 2019 р. 19:09 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

У Чернігові на три місяці перекриватиметься рух автотранспорту по вул. Героїв Чорнобиля

У Чернігові для проведення робіт з реконструкції мереж водопостачання та водовідведення з 9.00 год. 1 травня по 19.00 год. 1 серпня перекриватиметься рух автотранспорту по вул. Героїв Чорнобиля (від просп. Миру до вул. Київської). Відповідний дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «УТБІнжиніринг» надав виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 18 квітня.

На місці проведення ремонтних робіт будуть встановлені дорожні знаки згідно зі схемами організації дорожнього руху, погодженими в управлінні патрульної поліції Чернігова.

Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради на час перекриття ділянок вулиць внесе зміни в маршрутну мережу громадського транспорту, про що буде повідомлено додатково.

За словами керівника Управління ЖКГ міської ради Ярослава Куца, рішення про перекриття приймається для загального інформування містян. Самі роботи будуть проводитись поетапно, тобто у різний час буде перекриватися певна частина вказаної ділянки, враховуючи і обсяги робіт, і питання безпеки.

По мірі виконання робіт прес-служба міської ради інформуватиме про можливий проїзд та об'їзд ділянки, де відбуваються роботи.


 

Прес-служба Чернігівської міської ради

18 квітня 2019 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Чи підтримуєте Ви ліквідацію районних в Чернігові рад (Деснянської та Новозаводської)?
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.